Pomiń nawigację

KONKURS - KANGUR MATEMATYCZNY

Ikona kalendarza

June 1, 2024

Tegoroczny Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny odbył się 21 marca 2024 r. Data zbiegła się z pierwszym dniem wiosny.

Uczniowie naszej szkoły, którzy wcześniej zgłosili się do konkursu, w wiosennych nastrojach przystąpili do pisania zadań matematycznych. Zadania były o różnym stopniu trudności, w zależności od wieku uczestników. Atmosfera w czasie konkursu była miła, aczkolwiek stresująca dla piszących dzieci. Każde bowiem chciało wypaść jak najlepiej. Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymali tangram chiński. Na zwycięzców czekały dyplomy i ciekawe nagrody.

Z naszej szkoły dwie uczennice klasy IV a -Liliana Lasak i Zofia Kula zdobyły wyróżnienie. Bardzo ucieszyła je ta miła wiadomość.

Dziewczynkom składamy serdeczne gratulacje!

Następny konkurs już za rok! Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzania swoich umiejętności.

Liliana Lasak