Pomiń nawigację

Udział w akcji „Każdy Dzień na Medal” – I miejsce dla PSP w Turawie

Aneta Barłóg

Ikona kalendarza

June 16, 2024

Nasza szkoła zgłoszona została do akcji, której celem było promowanie aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Firma sponsorująca nagrody promuje sport wyczynowy wśród dzieci, dlatego przeprowadziła też kampanię Dziękuję Ci, Mamo, aby podkreślić rolę mam sportowców – czyli osób, które na co dzień wspierają ich zarówno podczas sukcesów, jak i porażek.

Niemniej jednak do dzisiaj nie wiemy, czy to mama, czy tata, a może dziadkowie zgłosili naszą szkołę do wspomnianej akcji, w której zdobyliśmy nagrodę główną - 30 tys. złotych – do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego. Dzieci zgłaszają nam obecnie swoje pomysły – a lista zakupów wciąż rośnie! I niech rośnie! Tak jak ich radość podczas ruchu i zabawy. Dziękujemy!